Včelí medy

Vyhledat v kategorii
od do
Medová pochoutka  na pečení a vaření 900g

Medová pochoutka na pečení a vaření 900g

Medová pochoutka na pečení a vaření 900g

skladem
65 Kč 56,52 Kč

Včelí med je oblíbenou pochoutkou, která potěší každý mlsný jazýček. Ne nadarmo se říká, že je někdo pilný jako včelka. Právě díky píli včel si můžete pochutnat na tom nejlepším medu. Med květový, ať už v tekuté nebo pastové formě, je velice oblíbený. Využití najde především v kuchyni, osladí vám čaj a obohatí pečení. Pochutnat si můžete také na jiných druzích medu, dejte si třeba lesní med nebo med lipový. Med je výborným doplňkem každého dobrého jídla a už od nepaměti byl uznáván pro svůj pozitivní vliv na zdraví.

Med je dobrotou sám o sobě, ale pokud máte chuť na něco nového a méně obvyklého, pak zkuste naše medové chuťovky. Výborný med v kombinaci se sladkými mandlemi, aromatickým zázvorem, citronem, konopím nebo třeba coffee s medem, si určitě získá přízeň vašich chuťových pohárků. Med má zkrátka skvělou vlastnost.

Dědečkova pochoutka, to jsou brusinky a kešu nebo výborné jahody doplněné oblíbeným Dědečkovým medem. Ovoce i ořechy v medu jsou ceněnou dobrotou, na které si bez výčitek pochutnávali už naše babičky.

Chcete potěšit své blízké medově sladkým dárkem? Obdarujte je ořechy v medu nebo zvolte barevný ovocný med.  Nejen pro úspěšné studenty je určena studentské medová směs plná oříšků, doplněných o med květový. Mandle, kešu i vlašské ořechy s medem v dárkovém balení potěší každého mlsala. Maliny i černý rybíz s medem jsou atraktivní pro svou barevnost a jsou zdravým medovým výrobkem bez konzervantů.

Pochutnejte si na medových specialitách nebo vsaďte na klasický květový med, med lesní, nebo med lipový. Nejen, že je med skvělou, zdravou a přírodní alternativou cukru, ale své využití najde v mnoha směrech a neměl by chybět v žádné kuchyni.

Speciální nabídka

© 2017 Všechny práva vyhrazena, Včelpo, s.r.o., Obora 108, 679 01 Obora, Vytvořilo Foreveryone