O nás

Včelpo, spol. s r.o., Obora 108, 679 01  Obora

 

O společnosti

Společnost byla založena již v roce 1979 jako výrobní podnik českých včelařů. Vlastník společnosti – český svaz včelařů – je současně garantem vysoké kvality výrobků.

Sídlo společnosti se nachází v krásném přírodním prostředí Drahanské vrchoviny na jižní Moravě.

Čisté přírodní prostředí této oblasti splňuje podmínky pro kvalitu přírodních produktů, mezi kterými včelí produkty zaujímají přední místo. Veškeré produkty získané přímo od českých včelařů nejsou žádným způsobem chemicky ošetřeny a upraveny. Jsou zpracovány moderními technologiemi, které garantují zachování jejich přirozených léčivých účinků. Na kvalitu dohlíží nejen naše moderně vybavená laboratoř, ale také Státní veterinární správa.. Výrobky zdravé výživy byly úspěšně testovány Státním zdravotním ústavem a jsou povoleny hlavním hygienikem ČR.

Výrobní program

Nosným programem naší společnosti je zpracování přírodního včelího medu jako vysoce kvalitní biopotraviny. V českých medech nebyly dosud zjištěny zvýšené hodnoty reziduí pesticidů či těžkých kovů. Česká republika se v Evropě řadí mezi státy s nejdůslednějším dohledem nad způsoby aplikace léčiv včelám a kontrolou jejich zbytků v produktech, proto zásobujeme trh produkty od českých včelařů s garancí nejvyšší kvality.

Český med

Pro český med, zpracovávaný v naší společnosti zvláště šetrným způsobem, máme od Českého svazu včelařů propůjčenu ochrannou známku "Český med". Proto má spotřebitel jistotu, že kupuje kvalitní výrobek a současně podporuje české včelařství, které přispívá k ekologické rovnováze naší krajiny. Nabízíme široký sortiment medů květových, smíšených a medovicových. Dále jednodruhové medy – med slunečnicový, lipový apod. Zajímavou nabídku představuje med pastovaný – tzv. krémový med.

 

Český Bio med

Společnost Včelpo, spol. s r.o. se stala producentem produktů ekologického zemědělství dnem 6.11.2007, kdy byla certifikována společností ABCERT Gmbh, Pastrnkova 45, Brno. Certifikace BIO produktů se vztahuje na výkup, zpracování a prodej včelích BIOproduktů : Biovýrobky jsou vysoce kvalitní, čistě přírodní a přísně kontrolované produkty z ekologického zemědělství a jsou označeny chráněnou značkou BIO. Produkty ekologického zemědělství se symbolem BIO je pro spotřebitele zárukou, že při jejich výrobě nebylo použito umělých hnojiv, pesticidů, geneticky modifikovaných organismů ani jiných stimulátorů, hormonálních látek či jiných chemických látek uměle vylepšující barvu, vůni či chuť potravin.

 

Kosher Boskowitzer Honik

má několikanásobnou certifikaci pro košer potraviny. Tento certifikovaný kosher med je zpracováván v nadstandardním provozním režimu, v BIO kvalitě a pod stálým dohledem. V názvu produktu je současně uveden region plnění se silnou historií židovství.

Speciální nabídka

© 2019 Všechny práva vyhrazena, Včelpo, s.r.o., Obora 108, 679 01 Obora, Vytvořilo Foreveryone